
Қар тазалауға арналған пластикалық күрек, 360 х 405 мм, тұтқасы жоқ, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 61578, 360 х 405 мм пластик күрек, тұтқасы жоқ, аспалы жолдарда, тротуарларда, кіреберіс жолдарда қар тазалау үшін қолданылады. Жұмыстың тиімділігі жоғары жақтары бар сыйымды шөміштің арқасында қамтамасыз етіледі. Шөмішті диаметрі 32 мм тұтқаға орнатуға болады, күрек 68408, 68412, 68409 тармақтарымен үйлесімді. Артықшылықтары Қабырғалармен нығайтылған жұмыс жазықтығы сыну қаупінсіз жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Соққыға төзімді полипропиленнен жасалған шөміш -30 градусқа дейінгі температурада жұмыс істеуге арналған және бірнеше рет қолдануға жарамды. Шөміштің жиегі алюминий төсемімен қажалудан қорғалған және қалың қар мен жер қыртысына оңай енеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.798 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 222 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 416 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 360 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шөміштің биіктігі | 405 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тулейканың диаметрі | 32 мм |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тақта материалы | алюминий қорытпасы |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Аязға төзімділік | -40°С |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің түсі | қара |
| Шөміштің ені | 360 мм |
| Штрих-код | 4607116630266 |
- Бағасы: 1 041 ₸

