
Эмальданған болаттан жасалған қар тазалауға арналған күрек, 330 х 365 мм, тұтқасы жоқ, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 330 x 365 мм болат эмальданған Sibrtech 61531 күрек, тұтқасы жоқ, қарды тазалау үшін қолданылады. Оны жеңіл сусымалы материалдарды тиеу үшін де пайдалануға болады. Күрекпен саяжайдағы жолдарды немесе гаражға кіреберісті тазалау оңай. Артықшылықтары Шөміш жоғары беріктігі мен сенімділігімен сипатталатын орташа көміртекті болаттан жасалған. Күрек -60 °С-қа дейінгі қатты аяздарда пайдалануға жарамды. Шөміштегі қабырғалар оның қаттылығын арттырады, сондықтан күрек жоғары жүктемелерге оңай төтеп бере алады. Эмальданған шөміш коррозияға ұшырамайды, бұл оның беріктігін қамтамасыз етеді. Тұтас құбырлы тулейка бүкіл конструкцияның сенімділігін арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.168 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 440 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шөміштің биіктігі | 365 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Шөміш материалы | орташа көміртекті болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Аязға төзімділік | -60°C |
| Шөмішті жабу | эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің қалыңдығы | 1 мм |
| Шөміштің түсі | қара |
| Шөміштің ені | 330 мм |
| Штрих-код | 4606800041746 |
- Бағасы: 2 142 ₸

