
Қар күрек, 360 х 400 мм, сабы жоқ, пластмасса, жиегі жоқ, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 61577 360 x 400 мм пластмасса күрек, сабы мен жиегі жоқ, қар тазалауды жеңілдетеді. Оның көмегімен саяжайдағы жолдарды, гараждан шығуды және т.б. тазалауға болады. Шөмішке диаметрі 32 мм болатын 68412, 68409, 68408 және басқа үлгілерді орнатуға болады. Артықшылықтары Шөміш соққыға төзімді полипропиленнен жасалған, ол -40 °С дейін аязға төзімді. Қосымша қатайтқыштар шөміштің жүктемелерге төзімділігін арттырады. Жұмыстың жоғары тиімділігі мен жылдамдығын қардың көп мөлшерін сақтай алатын тереңдетілген шөміш қамтамасыз етеді. Жұмыс бөлігі жоғары жақтармен жабдықталған, сондықтан жұмыс кезінде қар төгілмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.68 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 400 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шөміштің биіктігі | 400 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тулейканың диаметрі | 32 мм |
| Шөміш материалы | қайталама полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Аязға төзімділік | -40°С |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Шөміштің түсі | қара |
| Шөміштің ені | 360 мм |
| Штрих-код | 4606800041722 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

