
Қар тазалауға арналған алюминий күрек, 430 x 370 x 1350 мм, ағаш сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 61582 алюминий қар күрегі, ағаш тұтқасы бар, 430 x 370 x 1350 мм, тротуарды, бау—бақша жолдарын, үйге немесе гаражға кіретін жолдарды қар құрсауынан босатуға болатын қол құралы. Ұзын сабы омыртқаға салмақ түсірмей жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Құрал төмен температураға төзімді және -60 градусқа дейін аязға төтеп бере алады. Артықшылықтары Қаттылықтар шөмішті иілу жүктемелерінің зақымдануынан қорғай отырып, негізгі жүктемені өз мойнына алады. Шөміштің ерніндегі қорғаныс төсемі қатып қалған қарды тазалауды жеңілдетеді және құралдың тозуын болдырмайды. Алюминий қорытпасынан жасалған шөміш пен ағаш тұтқасы тот баспайды, сондықтан күрек ұзақ уақыт қызмет етеді. Тұтқа тұтқаға бұрандалармен бекітіледі, бұл қосылыстың жоғары сенімділігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.143 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 430 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шөміштің биіктігі | 370 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тұтқаның диаметрі | 32 мм |
| Ұзындығы | 1350 мм |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұрандалар |
| Шөміш материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Аязға төзімділік | -60°C |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің қалыңдығы | 1,5 мм |
| Шөміштің түсі | серебристый |
| Тұтқаның түсі | қайың |
| Шөміштің ені | 430 мм |
| Штрих-код | 4606800035844 |
- Бағасы: 3 326 ₸

