
Қар тазалауға арналған алюминий күрек, 465 х 340 х 1300 мм, болат сабы, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 465 x 340 x 1300 мм, болат тұтқасы бар Palisad 61573 алюминий қар күрегі жергілікті жерде, саяжайда немесе гараждың алдында қар тазалау үшін қолданылады. Иілген тұтқа пайдалану кезінде жайлылықты арттырады. Қабырғаларының қаттылығының арқасында күрек жоғары жүктемелерге төзімді. Артықшылықтары Құрал берік және коррозияға ұшырамайды, өйткені шөміш анодталған алюминийден, ал сабағы ұнтақ эмальмен қапталған болаттан жасалған. Тұтқадағы полиуретанды көбік төсемінің арқасында күрек ұстауға ыңғайлы. Құрал айтарлықтай күш салуға мүмкіндік береді, өйткені қосымша D-тәрізді тұтқамен жабдықталған. Шөміш тұтқадан ұшып кетпейді, өйткені ол өздігінен бұрап тұратын бұрандалармен мықтап бекітілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 1.45 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 300 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 465 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Шөміштің биіктігі | 340 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тұтқаның диаметрі | 28 мм |
| Ұзындығы | 1300 мм |
| Қосымша тұтқа | резеңке ендірмесі бар полипропилен |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұрандалар |
| Шөміш материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқаға төсеу материалы | пенополиуретан |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Тұтқа материалы | болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Аязға төзімділік | -60°C |
| Ерекшеліктері | иілген сабақ |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің қалыңдығы | 1,5 мм |
| Қосымша тұтқаның түсі | синий с черной вставкой |
| Шөміштің түсі | серебристый |
| Тұтқаның түсі | күміс |
| Шөміштің ені | 465 мм |
| Штрих-код | 4044996063881 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

