
Қар тазалауға арналған пластик күрек, 540 х 375 х 1520 мм, болат сап,болат сырық, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 540 x 375 x 1520 мм, болат тұтқасы және болат жолағы бар Palisad 61568 пластик күрек қар тазалауды жеңілдетеді. Оның көмегімен саяжайдағы жолдарды, гараждан шығуды және т.б. тазалауға болады. Салмағы 2,25 кг күрекпен ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істеуге болады. Ал ұзындығы 1520 мм болғандықтан, онымен жұмыс істеу ыңғайлы, өйткені арқадағы жүктеме азаяды. Артықшылықтары Шөміш -50 °С дейін аязға төзімді соққыға төзімді полипропиленнен жасалған. Шөміштің жиегі болаттан қорғайтын төсеммен жабдықталған, соның арқасында ол зақымданудан және тозудан қорғалған, сонымен қатар қатып қалған қар мен шөгінділерді тазарта алады. Қосымша қатайтқыштар шөміштің жүктемелерге төзімділігін арттырады. Жұмыстың жоғары тиімділігі мен жылдамдығын қардың көп мөлшерін сақтай алатын тереңдетілген шөміш қамтамасыз етеді. Жұмыс бөлігі жоғары жақтармен жабдықталған, сондықтан жұмыс кезінде қар төгілмейді. Болат тұтқа ыңғайлы жұмыс істеу үшін қосымша тұтқамен және резеңке төсеммен жабдықталған. Сабақ ұнтақ эмальмен қапталған, сондықтан ол коррозиядан сенімді қорғалған және ұзақ уақыт қызмет етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 2.25 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 200 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1520 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 540 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Шөміштің биіктігі | 375 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тұтқаның диаметрі | 38 мм |
| Ұзындығы | 1520 мм |
| Қосымша тұтқа | резеңке ендірмесі бар полипропилен |
| Тұтқаны бекіту | түймелік бекіткіш |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тұтқаға төсеу материалы | резеңке |
| Тақта материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Тұтқа материалы | болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Аязға төзімділік | -50°C |
| Ерекшеліктері | сопақша пішін |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қосымша тұтқаның түсі | синий с черной вставкой |
| Шөміштің түсі | қара |
| Тұтқаның түсі | күміс |
| Шөміштің ені | 540 мм |
| Штрих-код | 4044996063928 |
- Бағасы: 7 192 ₸

