
Тротуарлық қар тазалауға арналған күрек, алюминий, 600 х 400 мм, тұтқасыз, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 61541 алюминий тротуар күрегі өлшемі 600 х 400 мм, тұтқасы жоқ, тротуарларды тазалауға және қар тазалауға жарамды. Ол диаметрі 40 мм кесінділермен бірге қолданылады. Қалақтың ұлғайтылған қалыңдығы 1,5 мм және болат төсемі шөмішке қарқынды жүктемелерге төзімділік береді, сондықтан күрек инфузия мен ірі қар түйіршіктерімен тиімді күреседі. Артықшылықтары Алюминий шөміш коррозияға ұшырамайды, бұл күректің сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Күрек кез келген ауа райында (-60 °С дейін) қарды тазалау кезінде тиімді. Шөміштің тегіс беті жұмысты жеңілдетіп, қардың тез төгілуіне мүмкіндік береді. Бекітудің сенімділігі үшін тұтқа өздігінен бұрап тұратын бұрандалармен тұтқаға бекітіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.225 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 75 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 600 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шөміштің биіктігі | 400 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Шөміш материалы | алюминий қорытпасы |
| Тақта материалы | орташа көміртекті болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Аязға төзімділік | -60°C |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің қалыңдығы | 1,5 мм |
| Шөміштің түсі | серебристый |
| Шөміштің ені | 600 мм |
| Штрих-код | 4606800021205 |
- Бағасы: 3 906 ₸

