
Алюминийден жасалған әмбебап күрек, 205 х 260 х 700 мм, пластикалық сабы, Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 205 x 260 x 700 мм, пластик тұтқасы бар Stels 61585 әмбебап алюминий күрек автокөлік жүргізушілеріне, жазғы тұрғындарға және құрылысшыларға пайдалы болады. Оны шағын аумақтардағы қарды тазалау және сусымалы материалдарды тиеу үшін пайдалануға болады. Қалыңдығы 1,5 мм ұлғайтылған күрек жүзі жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Пластикалық тұтқаның арқасында құралдың салмағы небәрі 565 г, сондықтан оны кез келген пайдаланушы оңай өңдей алады. Артықшылықтары Шөмішті өндіруде анодталған алюминий қорытпасы қолданылады — коррозияға төзімді берік және сенімді материал. Күректің жоғары сапасы -60 °С-қа дейін қатты аязда жұмыс істеу мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Шөміштегі қабырғалар қажетті қаттылықты қамтамасыз етеді, соның арқасында ол жоғары жүктемелерге төзімді. Қосымша тұтқа ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді және жұмысты ыңғайлы етеді. Полиамидтен жасалған тұтқа кез келген ауа райы жағдайына, сондай-ақ реагенттерге төзімді. Ұзындығы 700 мм қысқа болғандықтан, күрек көліктің жүксалғышына оңай сыйып кетеді, үйдің қоймасында немесе гаражда көп орын алмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.565 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 700 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 205 мм |
| Бренд | STELS |
| Шөміштің биіктігі | 260 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Ұзындығы | 700 мм |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұрандалар |
| Шөміш материалы | алюминий қорытпасы |
| Жұмыс бөлігінің материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Тұтқа материалы | полипропилен |
| Аязға төзімділік | -60°C |
| Шөмішті жабу | анодирование |
| Жұмыс бөлігін жабу | анодтау |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің қалыңдығы | 1,5 мм |
| Қосымша тұтқаның түсі | черный |
| Шөміштің түсі | серебристый |
| Тұтқаның түсі | қара |
| Шөміштің ені | 205 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 205 мм |
| Штрих-код | 4044996064062 |
- Бағасы: 3 137 ₸

