
Қар тазалауға арналған пластикалық қозғалтқыш, 540 x 700 x 1475 мм, 2 бөлік (шөміш, болат тұтқа), Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 540 x 700 x 1475 мм болатын Palisad 61559 пластикалық қар тазалау қозғалтқышы екі бөліктен тұрады: шелек және болат тұтқа. Қар жауғаннан кейін аумақты тазарту үшін қолданылады. Эргономикалық тұтқа омыртқаға түсетін жүктемені азайтуға мүмкіндік береді. Қарды тасымалдау дөңгелектердің болуын жеңілдетеді. Пластикалық шөміш конструкцияны жеңілдетеді, ұзақ уақыт жұмыс істегенде шаршауды азайтады. Құрал жергілікті аумақты, жазғы коттеджді, гараж кооперативін немесе автотұрақты тазалау үшін пайдалы. Артықшылықтары Соққыға төзімді, аязға төзімді полипропиленнен жасалған шөміш коррозияға ұшырамайды және ұзақ уақыт қызмет етеді. Шөміштің биік жақтары мен ойық пішіні қозғалтқыштың өнімділігін арттыра отырып, қардың көп мөлшерін ұстауға мүмкіндік береді. Алюминий төсемі жұмыс жиегін зақымданудан және тозудан қорғайды. Қаттылық қабырғалары құралдың жоғары жүктемелерге төзімділігін арттырады. Ұнтақ эмальмен қапталған болаттан жасалған тұтқа беріктігімен және коррозияға төзімділігімен сипатталады. Арнайы бағыттағыштар мен ысырмалар тұтқаның шөмішке мықтап бекітілуін қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритные размеры | |
| Салмақ | 4.5 кг |
| Ұзындығы | 1475 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 450 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1475 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 540 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Шөміштің биіктігі | 700 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1520 мм |
| Тұтқаны бекіту | защелки |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тақта материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | орташа көміртекті болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Аязға төзімділік | -50°C |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің түсі | қара |
| Тұтқаның түсі | қара |
| Шөміштің ені | 540 мм |
| Штрих-код | 4044996100227 |
- Бағасы: 20 380 ₸

