
Сыпырғыш полипропилен, 140 х 310 мм, дөңгелек, бекіткіш жиегі бар, тұтқасы жоқ, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дөңгелек полипропиленді сыпырғыш Сибртех 63206, 140 х 310 мм, бекіткіш жиегі бар, тұтқасы жоқ, — саяжайды, үй маңындағы аумақты, саябақты немесе скверді, сондай-ақ қойманы немесе өндірістік үй-жайларды тазалауға жарамды шаруашылық құралы. Ұсақ қоқыстармен, құлаған жапырақтармен, лай кесектерімен, қармен күреседі. Сыпырғышты диаметрі 25 мм болатын ұзындығы бойынша қолайлы сабаққа орнатуға болады. Артықшылықтары Экструдталған полипропиленнен жасалған шыбықтар жоғары және төмен температураға, жауын-шашынға және ультракүлгін сәулелерге төзімді, яғни сыпырғышты кез келген ауа-райында пайдалануға болады. Түк негізге ыстық әдіспен бекітіледі, сондықтан жұмыс кезінде құлап кетпейді. Иілгіш, ойық жолақтар тозуға төзімді, сондықтан сыпырғыш ұзақ уақыт қызмет етеді. Арнайы сақина буманы қосымша бекітеді, соның арқасында шыбықтар пайдалану кезінде сынбайды. Сыпырғышты тұтқаға тек штанганың бұрандалы қосылысы арқылы ғана емес, сонымен қатар жіпсіз тұтқаға өздігінен бұрап тұратын бұранда арқылы да бекітуге болады. Сыпырғыштың салмағы небәрі 0,5 келі, сондықтан онымен жұмыс істеу шаршатпайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 390 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.01.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 02-48-2 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "РОСТЕСТ-Мәскеу" ОС "Сертификаттау және тестілеу жөніндегі аймақтық орган" АҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/02-48-2.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.5 кг |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 310 мм |
| Топ | Сыпырғыш |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 632-Сыпырғыш |
| Тулейканың диаметрі | 25 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | фиксирующий обод |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің нысаны | круглая |
| Жұмыс бөлігінің түсі | жасыл |
| Жұмыс бөлігінің ені | 140 мм |
| Штрих-код | 4606800033390 |
- Бағасы: 1 200 ₸

