
Сыпырғыш полипропилен, 215 х 280 мм, дөңгелек, сабы жоқ, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дөңгелек полипропиленді сыпырғыш Сибртех 63205, 215 х 280 мм, сабы жоқ, ұсақ қоқыстарды, құлаған жапырақтарды, қарды тазалау үшін қолданылады. Асфальт пен тротуар плиталарын тиімді сыпырады. Диаметрі 215 мм жұмыс бөлігі бір өтуде айтарлықтай аумақты қамтиды, сондықтан сыпырғыш үлкен аумақтарды тазалауға ыңғайлы. Аула аумақтарын, скверлерді, саябақтарды, сондай-ақ саяжайларды, қоймаларды немесе өндірістік үй-жайларды тазалауға жарамды. Диаметрі 25 мм кесінділермен үйлесімді. Артықшылықтары Құрал ұзақ уақыт пайдалануға арналған, өйткені экструдталған полипропиленнен жасалған гофрленген шыбықтар тозуға төзімді. Шыбықтар сыпырғыштан түспейді, себебі олар негізге ыстық әдіспен бекітіледі. Сыпырғышты кез келген ауа-райында қолдануға болады, өйткені полипропилен талшықтары аязға төзімді, ультракүлгін сәулелердің, жоғары температураның және ылғалдың әсеріне төтеп бере алады. Қада шыбықтардың икемділігіне байланысты пішінін ұзақ уақыт сақтайды. Тұтқа тұтқаға тез және мықтап бекітіледі, өйткені оның бұрандалы қосылымы бар, сонымен қатар тұтқаны өздігінен бұрап тұратын бұрандамен бекітуге болады. Салмағы 0,27 кг жеңіл болғандықтан, сыпырғыш ұзақ уақыт жұмыс істегенде шаршамайды және кез келген пайдаланушыға жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.27 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 215 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 215 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 345 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.01.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 02-48-2 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "РОСТЕСТ-Мәскеу" ОС "Сертификаттау және тестілеу жөніндегі аймақтық орган" АҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/02-48-2.pdf |
| _пакеттегі ені | 215 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 280 мм |
| Топ | Сыпырғыш |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 632-Сыпырғыш |
| Тулейканың диаметрі | 25 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің нысаны | круглая |
| Жұмыс бөлігінің түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4606800025234 |
- Бағасы: 829 ₸

