
Сыпырғыш полипропилен, 230 х 250 мм, жалпақ, сабы жоқ, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тегіс полипропиленді сыпырғыш Сибртех 63215, 230 х 250 мм, тұтқасы жоқ, — аулаларды, көшелерді, тротуарларды, жолдарды, сондай-ақ қоймалар мен өндірістік үй-жайларды сыпыруға арналған тазалау құралдары. Сыпырғыштың ені 230 мм жұмыс пышағы бар, сондықтан ол үлкен аумақтарды тазалауға ыңғайлы. Экструдталған полипропиленнен жасалған гофрленген штангалары бар сыпырғыш тозуға төзімді және ұзақ мерзімді пайдалануға арналған. Диаметрі 25 мм тұтқаға орнатылады. Артықшылықтары Иілгіш шыбықтар — щетка қарқынды пайдаланған кезде де пішінін сақтайды. Шыбықтарды бекітудің ыстық тәсілі — тазалау кезінде олар төсемнен құлап кетпейді. Полипропиленнен жасалған шыбықтар — ол температураның өзгеруінің, жауын-шашынның және ультракүлгін сәулелердің әсерінен бұзылмайды, сондықтан сыпырғышты кез келген ауа-райында пайдалануға болады. Бұранда — сыпырғыш сабына тез және сенімді бекітіледі. Құралдың салмағы 0,33 кг құрайды, бұл тіпті дайын емес пайдаланушының да оны толығымен көтере алатынын білдіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.33 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 230 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.01.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 02-48-2 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "РОСТЕСТ-Мәскеу" ОС "Сертификаттау және тестілеу жөніндегі аймақтық орган" АҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/02-48-2.pdf |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 250 мм |
| Топ | Сыпырғыш |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 632-Сыпырғыш |
| Тулейканың диаметрі | 25 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің нысаны | жазық |
| Жұмыс бөлігінің түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4607116630198 |
- Бағасы: 858 ₸

