
Полипропиленді сыпырғыш, 295 х 255 мм, желдеткіш, тұтқасыз, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Желдеткіш полипропиленді сыпырғыш Сибртех 63208, 295 x 255 мм, тұтқасы жоқ, жазғы коттеджді, ауланы немесе жолдарды қоқыстардан, құлаған жапырақтардан, шаңнан, кірден және борпылдақ қардан тазартуға көмектеседі. Қоймада немесе цехта тазалауға жарамды. Гофрленген штангалар тозуға төзімді экструдталған полипропиленнен жасалған, сондықтан сыпырғыш ұзақ қызмет ету мерзіміне арналған. Жұмыс бөлігінің ені 295 мм, бұл үлкен аумақты сыпыру кезінде уақытты үнемдейді. Сыпырғыш диаметрі 25 мм тұтқаға орнатылады, оны бөлек сатып алу керек. Артықшылықтары Полипропилен талшықтары ультракүлгін сәулелерге, ылғалға, жоғары және төмен температураға төзімді, сондықтан сыпырғыш кез келген ауа-райында тазалауға жарамды. Иілгіш шыбықтар майыспайды және сынбайды, бұл құралдың сенімділігін арттырады. Түк төсемге ыстық әдіспен бекітіледі, сондықтан қарқынды пайдалану кезінде де құлап кетпейді. Тулейканың ішкі жіптері бар, соның арқасында сабы оған тез және сенімді бекітіледі. Құралдың салмағы небәрі 0,3 кг, сондықтан онымен жұмыс істеу айтарлықтай күш-жігерді қажет етпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.01.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 02-48-2 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "РОСТЕСТ-Мәскеу" ОС "Сертификаттау және тестілеу жөніндегі аймақтық орган" АҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/02-48-2.pdf |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 255 мм |
| Топ | Сыпырғыш |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 632-Сыпырғыш |
| Тулейканың диаметрі | 25 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің нысаны | веерная |
| Жұмыс бөлігінің түсі | жасыл |
| Жұмыс бөлігінің ені | 295 мм |
| Штрих-код | 4606800033413 |
- Бағасы: 886 ₸

