
Сыпырғыш полипропилен, 270 х 260 мм, жалпақ үлпектелген, сабы жоқ, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 63219, 240 x 160 x 1400 мм жалпақ үлпілдек полипропилен сыпырғышы, ағаш тұтқасы бар, — қоқыстарды, шаңды, кірді, жапырақтарды тазалауға арналған тұрмыстық техника. Борпылдақ қармен күреседі. Ұштарында үлпілдеген шыбықтардың арқасында ең кішкентай қоқыстарды да қалдырмайды. Сыпырғышпен үлкен аумақтарды сыпыру ыңғайлы, себебі оның жұмыс бөлігінің ені 240 мм. Көшелерді, аулаларды, саябақтарды, скверлерді, саяжайларды, сондай-ақ қоймалар мен шеберханаларды тазалау үшін қолданылады. Артықшылықтары Сыпырғыш ұзақ уақыт пайдалануға арналған, өйткені оның гофрленген штангалары тозуға, ультракүлгін сәулелерге және температураның өзгеруіне төзімді экструдталған полипропиленнен жасалған. Шыбықтар төсемнен құлап кетпейді, өйткені олар оған ыстық әдіспен бекітіледі. Жұмыс қалақшасы талшықтардың икемділігіне байланысты пішінін сақтайды. Түгендеу жұмыс істеуге ыңғайлы, өйткені оның қатты ағаштан жасалған кесіндісі бар. Тұтқа бұрандалы жалғау арқылы тұтқаға мықтап бекітілген. Сыпырғыштың салмағы 0,62 кг, бұл арқа мен қолдағы жүктемені алып тастауға және ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.01.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 02-48-2 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "РОСТЕСТ-Мәскеу" ОС "Сертификаттау және тестілеу жөніндегі аймақтық орган" АҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/02-48-2.pdf |
| _пакеттегі ені | 270 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.33 кг |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 260 мм |
| Топ | Сыпырғыш |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 632-Сыпырғыш |
| Тулейканың диаметрі | 25 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | распушенная щетина |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің нысаны | жазық |
| Жұмыс бөлігінің түсі | жасыл |
| Жұмыс бөлігінің ені | 270 мм |
| Штрих-код | 4606800033406 |
- Бағасы: 1 000 ₸

