
Қондыру шанышқысы, 75 х 250 мм, болат, пластик тұтқа, Standard, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad STANDARD 62387 пластик тұтқасы бар болат отырғызғыш шанышқы, 75х250 мм, бау-бақша жұмыстары үшін қолданылады. Шанышқы өсімдіктерді отырғызуға және трансплантациялауға, ұсақ арамшөптерді жоюға, шағын аумақтарда, соның ішінде жету қиын жерлерде топырақты қопсытуға көмектеседі. Артықшылықтары Жұмыс бөлігі орташа көміртекті болаттан жасалған және ұнтақ эмальмен қапталған, сондықтан ол кернеуге төзімді және коррозиядан қорықпайды. Тістер топыраққа оңай енуді қамтамасыз етеді және топырақтың тығыздалуына жол бермейді. Шанышқымен жұмыс істеу ыңғайлы, өйткені ойығы бар пластикалық тұтқа қолыңызда сырғып кетпейді. Тұтқада ілулі сақтауға арналған тесік бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.082 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 75 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 625-Пластикалық тұтқасы бар құрал, STANDARD сериясы |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Standard |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Штрих-код | 4044996040905 |
- Бағасы: 610 ₸

