
Қондыру шанышқысы 3 тісті, эргономикалық екі компонентті тұтқа, Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Эргономикалық екі компонентті тұтқасы бар 3 тісті Palisad LUXE 62383 қондыру шанышқысы бау-бақша жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады. Ол өсімдіктерге күтім жасауда таптырмас көмекші болады, трансплантациялауға, топырақты қопсытуға, арамшөптерді жоюға көмектеседі. Артықшылықтары Шанышқы тістерінің арқасында топырақты таптамай, топыраққа оңай енеді. Тістер ұнтақпен қапталған хром-молибденді болаттан жасалған, коррозияға ұшырамайды және кернеуге төзімді. Эргономикалық пішіндегі резеңкеленген тұтқа қолға жақсы сәйкес келеді және ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Болат жұмыс бөлігіне қарамастан, шанышқының салмағы небәрі 189 г, сондықтан онымен жұмыс істеу оңай. Тұтқадағы саңылау сақтау үшін шанышқыны ілуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.189 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 85 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 266 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 84 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 621-Инструмент с двухкомпонентной рукояткой, серия PREMIUM |
| Ұзындығы | 270 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | высокоуглеродистая сталь |
| Тұтқаның материалы | ABS пластик |
| Тұтқаны жабу | термопластикалық резеңке |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Серия | Premium |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | серый |
| Штрих-код | 4044996040936 |
- Бағасы: 994 ₸

