
Түбір кетіргіш, 410 мм, болат, ағаш тұтқа, Classic, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаш тұтқасы бар Palisad CLASSIC 62323 410 мм болат тамыр тазартқыш көкөніс бақшасы мен бақшаны арамшөптерді жоюды жеңілдетеді. Құралдың ұзартылған жұмыс бөлігі және жартылай шеңберлі профилі өзек жапырақты арамшөптерді: одуванчиктерді, цикорийлерді, жусандарды және т.б. тиімді жоюға ықпал етеді. Оның көмегімен гүлзарды, көгалды, жылыжайды оңай ретке келтіруге болады. Артықшылықтары Тамыр кетіргіш берік және сенімді материалдан — орташа көміртекті болаттан жасалған. Коррозияның пайда болуынан қорғау үшін жұмыс бөлігі ұнтақ эмальмен қапталған. Ағаш тұтқа сенімді ұстауды қамтамасыз етеді, бұл жұмыс ыңғайлылығын арттырады. Лак жабыны сапты кеуіп кетуден және ылғалдың әсерінен қорғайды. Тұтқадағы саңылау оңай сақтау үшін тамыр кетіргішті ілуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.148 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 410 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 626-Құрал эмаль жабыны, ағаш тұтқасы, CLASSIC сериясы |
| Ұзындығы | 410 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | қатты ағаш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқаны жабу | лак |
| Тұтқаны жабу | лак |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Classic |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | жасыл |
| Жұмыс бөлігінің ені | 42 мм |
| Штрих-код | 4044996056883 |
- Бағасы: 920 ₸

