
Түбір кетіргіш, 320 мм, болат, резеңкеленген эргономикалық тұтқа, Era, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad ERA 62321, 320 мм болат тамыр тазартқыш, резеңкеленген эргономикалық тұтқасы бар, тәжірибелі және жаңадан бастаған бағбандар мен бағбандарға арамшөптермен тиімді күресу үшін пайдалы. Ол арамшөптерді тез және дәл жоюды қамтамасыз етеді және тегіс, жақсы күтімді гүлзарлар мен бақша төсектерін алуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Өткір айырлы жұмыс бөлігі топыраққа оңай енуге және тамырдың тез алынуына ықпал етеді. Орташа көміртекті болат тамыр кетіргіштің беріктігі мен сенімділігіне қол жеткізуге мүмкіндік береді. Түбір кетіргіш сыртқы әсерлерден қорғау және коррозияны болдырмау үшін ұнтақ эмальмен қапталған. Эргономикалық пішінді екі компонентті тұтқа қолға ыңғайлы орналасады, сырғып кетпейді және ұзақ уақыт жұмыс істегенде қолдың шаршауын азайтады. Тұтқадағы тесік тамыр кетіргішті ілулі күйде сақтауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.175 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 85 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 18 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 623-Инструмент стальной, защитное покрытие, обрезиненная рукоятка, серия ERA |
| Ұзындығы | 320 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | балғалы эмаль |
| Тұтқаны жабу | термопластикалық резеңке |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Серия | Era |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Жұмыс бөлігінің ені | 18 мм |
| Штрих-код | 4044996056913 |
- Бағасы: 1 423 ₸

