
Түбір кетіргіш, 295 мм, болат, пластик тұтқа, Standard, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық тұтқасы бар 295 мм Palisad STANDARD 62386 болат түбірін кетіргіш жазғы тұрғындар мен бағбандар үшін таптырмас көмекші болады. Ол гүлзарлар мен бақша төсектеріндегі арамшөптерді тез жоюға мүмкіндік береді. Ал екі тісті шанышқының арқасында ол топыраққа оңай еніп, көрші өсімдіктерге зақым келтірместен тамырларды тиімді жұлып алады. Артықшылықтары Тамыр кетіргіш беріктігі мен сенімділігімен ерекшеленеді, себебі ол орташа көміртекті болаттан жасалған. Ұнтақты эмаль түбір кетіргіштің жұмыс бөлігін коррозиядан қорғайды. Ойық тұтқа қолға сырғып кетпейді, сондықтан құралмен жұмыс істеу ыңғайлы. Тамыр кетіргіштің салмағы 100 г, сондықтан онымен ұзақ уақыт жұмыс істеу оңай. Тұтқада оңай ілулі сақтауға арналған тесік бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 295 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 625-Пластикалық тұтқасы бар құрал, STANDARD сериясы |
| Ұзындығы | 295 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Standard |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Жұмыс бөлігінің ені | 17 мм |
| Штрих-код | 4044996056944 |
- Бағасы: 592 ₸

