
Болат кетпен, 150 х 120 мм, түзу, сабы жоқ, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 62363, 150 х 120 мм түзу болат кетмен, сабы жоқ, топырақты қопсыту және арамшөптерді жою, өсімдіктерді төбешіктеу үшін қолданылады. Кетпен кең және биік жұмыс бөлігінің арқасында үлкен аумақтарды бір уақытта өңдеуге мүмкіндік береді. Қалыңдығы 1,5 мм кенеп жерге оңай сырғып, жұмысты жеңілдетеді. Кетпенді диаметрі 30 мм болатын кез келген ыңғайлы тұтқаға орнатуға болады. Құрал бақша мен көкөніс бақшасын күтіп ұстауға арналған. Артықшылықтары Орташа көміртекті болаттан жасалған жұмыс бөлігі тозуға төзімді, сондықтан кетпен ұзақ уақыт қызмет етеді. Ұнтақты жабын құралды тот басудан және механикалық зақымданудан қорғайды. Дәнекерленген қосылыстың арқасында тулейка кенепте мықтап ұсталады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.28 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 150 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 80 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 120 мм |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 612-Кетпендер, сырғымалар, тегістегіштер, кетмендер |
| Тулейканың диаметрі | 30 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Штрих-код | 4606800027238 |
- Бағасы: 629 ₸

