
Болат кетпен, 190 х 120 мм, радиусты, тұтқасыз, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 62365, 190 х 120 мм радиусты болат кетмен, кесіндісі жоқ, топырақты өңдеуге арналған ауылшаруашылық қол құралы. Ол жерді қопсытып, арамшөптерден тазартады. Жартылай шеңберлі жүзінің арқасында кетмен өсімдіктерді төбешіктеуге өте ыңғайлы. Кенептің қалыңдығы 1,5 мм және топыраққа оңай енеді. Кетменді бойыңызға сәйкес келетін оңтайлы ұзындықты таңдай отырып, диаметрі 40 мм болатын кез келген сабаққа орнатуға болады. Құрал жазғы коттедждегі өсімдіктерді күту үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Жұмыс бөлігі орташа көміртекті болаттан жасалған, сондықтан жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Ұнтақты эмаль құралды коррозиядан және механикалық зақымданудан қорғайды, бұл кетпеннің қызмет ету мерзімін ұзартады. Пышақты штангаға дәнекерлеу аспаптың сенімділігін арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.38 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 190 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 80 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 120 мм |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 612-Кетпендер, сырғымалар, тегістегіштер, кетмендер |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Штрих-код | 4606800027252 |
- Бағасы: 719 ₸

