
Болат кетпен, 170 х 60 х 710 мм, ағаш сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 62317, 170 x 60 x 710 мм болат кетмен, ағаш кесіндісі бар, топырақты қопсыту, арамшөптерді жою және өсімдіктерді төбешіктеу үшін қолданылады. Кенептің қалыңдығы 2 мм, бұл оның жерге оңай енуіне және қарқынды жүктемелерге төтеп беруге мүмкіндік береді. Тұтқаның ұзындығы 710 мм, бұл жылыжай немесе жылыжай сияқты тар жағдайларда жұмыс істеуге ыңғайлы. Кетпен бақша мен көкөніс бақшасына күтім жасауды айтарлықтай жеңілдетеді. Артықшылықтары Кенеп тозуға төзімді, себебі ол орташа көміртекті болаттан жасалған. Құрал тоттанудан қорықпайды, өйткені ұстағыш пен тулейка ұнтақ эмальмен қапталған, ал кенеп мырышталған. Сабақ белсенді пайдалану кезінде сынбайды, өйткені қатты ағаштан жасалған. Кетпеннің барлық бөліктері бір—бірімен мықтап байланысқан - қалқа төлкеге дәнекерленген, ал сабы өздігінен бұрап тұратын бұрандамен бекітілген. Кетпенмен жұмыс істеу ыңғайлы, өйткені тегістелген ағаш сабы қолыңызда ыңғайлы орналасады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.645 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 170 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 710 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 60 мм |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 612-Кетпендер, сырғымалар, тегістегіштер, кетмендер |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұранда |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 710 мм |
| Жұмыс бөлігін жабу | масло |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Штрих-код | 4606800060419 |
- Бағасы: 1 806 ₸

