
Болат кетпен, 170 х 60 х 1300 мм, ағаш сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 62316, 170 x 60 x 1300 мм болат кетмен, ағаш кесіндісі бар, топырақты қопсыту, арамшөптерді жою және өсімдіктерді төбешіктеу үшін қолданылады. Кенептің қалыңдығы 2 мм, бұл оның жерге оңай енуіне және қарқынды жүктемелерге төтеп беруге мүмкіндік береді. Құрал жұмыс кезінде арқаға түсетін жүктемені азайтатын тұтқамен бірге жеткізіледі. Кетпен бақша мен көкөніс бақшасына күтім жасауды айтарлықтай жеңілдетеді. Артықшылықтары Кенеп тозуға төзімді, себебі ол орташа көміртекті болаттан жасалған. Құрал тоттанудан қорықпайды, өйткені ұстағыш пен тулейка ұнтақ эмальмен қапталған, ал кенеп мырышталған. Сабақ белсенді пайдалану кезінде сынбайды, өйткені қатты ағаштан жасалған. Кетпеннің барлық бөліктері бір—бірімен мықтап байланысқан - қалқа төлкеге дәнекерленген, ал сабы өздігінен бұрап тұратын бұрандамен бекітілген. Кетпенмен жұмыс істеу ыңғайлы, өйткені тегістелген ағаш сабы қолыңызда ыңғайлы орналасады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.915 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 170 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 60 мм |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 612-Кетпендер, сырғымалар, тегістегіштер, кетмендер |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұранда |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 1300 мм |
| Жұмыс бөлігін жабу | масло |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Штрих-код | 4606800060402 |
- Бағасы: 2 069 ₸

