
Кетпен тарақ, "жапырақ" профилі және 3 тісті, молибден жабыны, 2 дана. Тұтқа, Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Эргономикалық екі компонентті тұтқамен қиыстырылған ойық. Жұмыс бөлігінің ені 70 мм, ұзындығы 175 мм, жалпы ұзындығы 325 мм. Шағын төсектер мен гүлзарларда топырақты қопсытуға, қопсытуға және арамшөптерді жоюға арналған.Ерекшеліктеріжұмыс бөлігінің молибден жабыны жұмыс кезінде коррозиядан және жердің жабысуынан қорғайдыартықшылықтарыаэргономикалық тұтқа қолдың шаршауын азайтады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.263 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 65 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 68 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 622-Тот баспайтын болаттан жасалған құрал, екі компонентті тұтқа, PREMIUM PLUS сериясы |
| Ұзындығы | 328 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | высокоуглеродистая сталь |
| Тұтқаның материалы | ABS пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тұтқаны жабу | термопластикалық резеңке |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Серия | Premium plus |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Штрих-код | 4044996066868 |
- Бағасы: 1 803 ₸

