
Мотыжка құрастырылған, 75 х 260 мм, болат, резеңкеленген эргономикалық тұтқа, Era, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 75 x 260 мм, болаттан жасалған, резеңкеленген эргономикалық тұтқасы бар Palisad ERA 62377 комбо бау-бақша жұмыстарына арналған. Екі жұмыс бөлігі — тістер мен пышақ — шағын саяжайларда топырақты қопсытуға және арамшөптен тазартуға мүмкіндік береді. Шағын ені 75 мм және ұзындығы 260 мм жету қиын жерлерде жұмыс тиімділігін арттырады. Артықшылықтары Берік конструкция — жұмыс бөлігі орташа көміртекті болаттан жасалған. Коррозияға төзімділік — жыртқыштың металл бөліктері балғамен эмальмен қапталған. Тұтқадағы тесік — құралды ілулі күйде сақтауға болады. Сырғуға қарсы жабын — эргономикалық тұтқа қолға мықтап тіреледі. Ыңғайлы жұмыс — салмағы 220 г кетмен қолға салмақ түсірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.22 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 75 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 623-Инструмент стальной, защитное покрытие, обрезиненная рукоятка, серия ERA |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | балғалы эмаль |
| Тұтқаны жабу | термопластикалық резеңке |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Серия | Era |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Штрих-код | 4044996021768 |
- Бағасы: 1 585 ₸

