
Мотыжка құрама, 60 х 225 мм, болат, пластик сабы, Standard, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad STANDARD 62389, 60 x 225 мм болаттан жасалған, пластмассадан жасалған сабы бар, екі жұмыс жағы бар — қопсытуға арналған тісті және гүлзарлар мен бақша төсектерін арамшөптерден тазартуға арналған жапырақшалы. Шағын конструкцияның арқасында кетменмен жету қиын жерлерде және шағын аумақтарда жұмыс істеу ыңғайлы. Ол бағбандар мен бағбандарға таптырмас көмекші болады. Артықшылықтары Орташа көміртекті болат жыртқыштың қажетті беріктік сипаттамаларын қамтамасыз етеді. Балғалы эмаль металл бөлігінің коррозияға төзімділігіне кепілдік береді. Бедерлі тұтқа жұмыстың ыңғайлылығын арттырады, өйткені қолға сырғып кетпейді. Тұтқада саңылау бар, соның арқасында жыртқышты ықшам сақтау үшін іліп қоюға болады. Салмағы 160 г жеңіл кетмен қолға іс жүзінде ешқандай күш түсірмейді, сондықтан шаршауды тудырмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.16 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 60 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 152 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 625-Пластикалық тұтқасы бар құрал, STANDARD сериясы |
| Ұзындығы | 225 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Standard |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Штрих-код | 4044996066950 |
- Бағасы: 735 ₸

