
Мотыжка құрама, 60 х 350 мм, болат, ағаш сабы, Classic, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 60 х 350 мм, ағаш тұтқасы бар Palisad CLASSIC 62315 болат шыбықтың жапырақшасы мен трапеция тәрізді қалақшалары бар біріктірілген жұмыс бөлігі бар. Құрал топырақты арамшөптерден тазартуға және қопсытуға, тұқым үшін ойықтар жасауға арналған. Қатар аралықтарын, тар және жету қиын жерлерді өңдеуге мүмкіндік береді, өсімдіктердің тамыр жүйесінің аэрациясын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Жұмыс бөлігі орташа көміртекті болаттан жасалған, шағын көлемдегі жұмыстарға оңтайлы. Қорғаныш ұнтақ эмаль тоттың пайда болуына жол бермейді, сондықтан дымқыл топырақты кетменмен өңдеуге болады. Ағаш сабы қолға ыңғайлы, ұстағанда жағымды және кеуіп кетуден қорғау үшін лакпен қапталған. Тұтқадағы саңылау аспапты ыңғайлы ілулі сақтауға арналған. Салмағы 168 г жеңіл болғандықтан, кетмен қолдың жүктемесін азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.168 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 60 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 626-Құрал эмаль жабыны, ағаш тұтқасы, CLASSIC сериясы |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | қатты ағаш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқаны жабу | лак |
| Тұтқаны жабу | лак |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Classic |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4044996066974 |
- Бағасы: 943 ₸

