
Болат кетпен, 60 х 80 х 780 мм, тар, ағаш сабы, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тар болат кетмен Сибртех 62312, 60 x 80 x 780 мм, ағаш кесіндісі бар, бақшадағы немесе көкөніс бақшасындағы өсімдіктерге күтім жасау үшін қолданылады. Топырақты қопсытуға және қопсытуға, төбешік отырғызуға, ойықтар мен ойықтарды қалыптастыруға қызмет етеді. Кенептің шағын өлшеміне байланысты құрал өсімдіктер арасындағы тар кеңістіктерде топырақты өңдеу үшін оңтайлы болып табылады. Кетпеннің сабағы қысқа, сондықтан оны тар жағдайларда — жылыжайда немесе жылыжайда пайдалануға болады. Артықшылықтары Кенеп беріктігінің жоғарылауымен сипатталады — оның қалыңдығы 2,5 мм. Құрал тозуға төзімді — жұмыс бөлігі орташа көміртекті болаттан, ал сабағы қатты ағаштан жасалған. Кетпен коррозиядан қорықпайды — металл бөлшектері ұнтақ эмальмен қапталған. Кетпен элементтері бір—біріне мықтап бекітіледі - тор торға дәнекерленген, ал тұтқа өздігінен бұрап тұратын бұрандамен бекітілген. Тұтқаны қолыңызда ұстауға ыңғайлы — оның беті тегістелген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.485 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 60 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 780 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 80 мм |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 612-Кетпендер, сырғымалар, тегістегіштер, кетмендер |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұранда |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 780 мм |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Штрих-код | 4606800060396 |
- Бағасы: 1 325 ₸

