
Кетпен, 100 х 250 мм, болат, пластик тұтқа, Standard, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық тұтқасы бар Palisad STANDARD 62388, 100 x 250 мм болат бұранда өсімдіктерге күтім жасауға және тамыр жүйесінің оттегімен қанықтырылуын қамтамасыз етуге көмектеседі. Бұл жазғы тұрғындар мен бағбандарға бақша төсектерінде, гүлзарларда және қол жетпейтін жерлерде жұмыс істеу үшін пайдалы. Ені 100 мм тікбұрышты жұмыс парағының арқасында кетмен арамшөптерді жоюмен де, өсімдіктерді төбешікпен де тиімді күреседі. Артықшылықтары Орташа көміртекті болат — кетмен жасалған, оның сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз ететін берік материал. Балғалы эмаль жұмыс бөлігінің коррозиядан сенімді қорғалуына кепілдік береді. Бедерлі тұтқа қолға сырғып кетпейді, бұл қолғапсыз жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Тұтқадағы саңылау ілмекте немесе шегеде ілулі сақтау мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Кетменнің салмағы 180 г, сондықтан онымен ұзақ уақыт жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.18 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 75 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 625-Пластикалық тұтқасы бар құрал, STANDARD сериясы |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Standard |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Штрих-код | 4044996067018 |
- Бағасы: 636 ₸

