
Әмбебап пышақ, 70 х 350 мм, болат, ағаш сабы, Classic, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Classic 62324, 70 x 350 мм әмбебап болат пышақ, ағаш тұтқасы бар, арамшөптердің тамырларын кесу және плитка аралық кеңістікті тазалау үшін қолданылады. Құрал екі өткір жиегі, жарты ай жүзі және ұшы арқасында бұл тапсырмаларды сәтті орындайды. Жұмыс бөлігі орташа көміртекті болаттан жасалған және шыңдалған, сондықтан пышақ өте берік және ұзақ уақыт пайдалануға төтеп бере алады. Бұл жазғы коттедждегі өсімдіктер мен бақша жолдарын күтіп-баптау үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Кесетін бөліктің қараланған беті коррозияға төзімді, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Жұмыс бөлігі негізге тойтармалармен бекітіледі, бұл құрылымның беріктігін қамтамасыз етеді. Ыңғайлы ағаш сабы қолға мықтап тіреледі, сондықтан пышақпен жұмыс істеу ыңғайлы. Тұтқасы лакпен қапталған, бұл оның кебуіне және ісінуіне жол бермейді. Тұтқада аспаптың аспалы қоймасын ұйымдастыруға мүмкіндік беретін тесік бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.125 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 626-Құрал эмаль жабыны, ағаш тұтқасы, CLASSIC сериясы |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | серіппелі-серіппелі болат |
| Тұтқаның материалы | қатты ағаш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқаны жабу | лак |
| Тұтқаны жабу | лак |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Classic |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | жасыл |
| Жұмыс бөлігінің ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996073811 |
- Бағасы: 878 ₸

