
Кетпен, 110 х 465 мм, болат, ағаш тұтқа, Агроном, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 62302, 110 х 465 мм болат шыбық, ағаш тұтқасы бар, бау-бақша жұмыстары кезінде қолданылады — топырақты арамшөптерден тазарту және қопсыту, өсімдіктерді төбешіктеу. Кенептің ені 110 мм, ал кетменнің ұзындығы 465 мм, бұл оны шағын гүлзарлар мен бақша төсектерін өңдеуге арналған оңтайлы құрал етеді. Иілген жүзі арамшөптерді оңай кеседі. Көбелектің салмағы 180 г, сондықтан өсімдіктерге күтім жасау шаршауды тудырмайды. Артықшылықтары Конструкциялық болаттан жасалған жұмыс бөлігі тозуға төзімді, бұл құралдың беріктігін қамтамасыз етеді. Ұнтақты эмальдан жасалған жабын кенді коррозиядан қорғайды. Тегістелген тұтқаның арқасында кетменмен жұмыс істеу ыңғайлы. Тұтқа қатты ағаштан жасалған және өздігінен бұрап тұратын бұрандамен мықтап бекітілген, бұл құралдың сыну қаупін азайтады. Тұтқада ілу үшін саңылау бар, сондықтан ілмек сақтауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.18 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 110 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 82 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 465 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 629-Инструмент стальной, деревянная рукоятка, серия АГРОНОМ |
| Ұзындығы | 465 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | қатты ағаш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Агроном |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4606800024121 |
- Бағасы: 663 ₸

