
3 тісті жыртқыш60 х 310 мм, болат, резеңкеленген эргономикалық тұтқа, Era, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad ERA 62375 жыртқышы өлшемі 60 x 310 мм, болаттан жасалған, резеңкеленген эргономикалық тұтқасы және үш сүйір тістері бар, сапалы қопсытуды қамтамасыз ету үшін топыраққа терең енеді. Жұмыс бөлігінің қисық пішіні жұмыс тиімділігін арттырады. Жыртқыштың көмегімен гүлзарлар мен көкөніс бақшасын ретке келтіруге болады. Артықшылықтары Рипер орташа көміртекті болаттан жасалған, оның беріктігі мен сенімділігінің кілті болып табылады. Металл бөлігіне коррозиядан қорғау үшін балға эмаль жағылған. Сырғуға қарсы жабын тұтқаны сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Сақтау орнында жыртқышты ықшам орналастыру үшін тұтқада ілу тесігі бар. Салмағы аз болғандықтан, 220 г құралды жұмыс көлемі үлкен болса да қопсытуға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.22 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 60 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 623-Инструмент стальной, защитное покрытие, обрезиненная рукоятка, серия ERA |
| Ұзындығы | 310 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | балғалы эмаль |
| Тұтқаны жабу | термопластикалық резеңке |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Серия | Era |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Штрих-код | 4044996021782 |
- Бағасы: 1 490 ₸

