
3 тісті жыртқыш100 х 225 мм, болат, пластик сабы, Standard, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Болат 3 тісті Palisad STANDARD жыртқышы, 100 x 225 мм, пластик тұтқасы бар, бақшадағы өсімдіктерге күтім жасауды жеңілдетеді. Ол шағын аумақтарда топырақты терең қопсытуға мүмкіндік беретін үш сүйір тіспен жабдықталған. Құрал топырақты оттегімен және қоректік заттармен байытуға көмектеседі, ұсақ арамшөптерден арылуға көмектеседі. Жыртқышпен 100х255 мм шағын өлшемдерге байланысты жету қиын жерлерде жұмыс істеу ыңғайлы. Артықшылықтары Сенімділік және ұзақ мерзімділік — жұмыс бөлігі орташа көміртекті болаттан жасалған. Коррозиядан қорғау — балғалы эмаль жұмыс бөлігінде тоттың пайда болуына жол бермейді. Пайдалану ыңғайлылығы — бедерлі тұтқа қолда сырғып кетпейді. Аспалы қойма — тұтқада саңылау қарастырылған. Жеңіл салмағы 124 г — жыртқышпен ұзақ уақыт жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.124 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 58 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 625-Пластикалық тұтқасы бар құрал, STANDARD сериясы |
| Ұзындығы | 225 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Standard |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Штрих-код | 4044996087986 |
- Бағасы: 608 ₸

