
5 тісті жыртқыш55 х 310 мм, болат, ағаш сабы, Classic, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad CLASSIC 62353, 55 x 310 мм болат 5 тісті жыртқышы, ағаш тұтқасы бар, топырақты терең қопсыту үшін оңтайлы. Осының арқасында топырақтың оттегімен және ылғалмен қанығуын жақсарта отырып, бақша мен бау-бақша учаскесіндегі өсімдіктердің тіршілігін қамтамасыз етуге болады. Ені 5,5 см жұмыс бөлігімен тар учаскелерді өңдеу ыңғайлы, ал қысқа ұзындығы 31 см шектеулі кеңістікте жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Орташа көміртекті болаттан жасалған жұмыс бөлігі сыну қаупінсіз терең қопсыту кезінде жүктемелерге төтеп бере алады. Ұнтақ жабыны жұмыс бөлігін коррозиядан қорғайды, құралды ылғалды топырақты қопсыту үшін пайдалануға болады. Лакталған ағаш тұтқа ылғалдың әсерінен кеуіп кетпейді және бұзылмайды, бұл оның беріктігін қамтамасыз етеді. Жыртқышты ілмекке немесе шегеге іліп қоюға болады, ол үшін тұтқада тесік қарастырылған. 147 г жеңіл салмағының арқасында құрал ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді, өйткені қолға іс жүзінде ешқандай жүктеме түсірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.147 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 55 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 62 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 626-Құрал эмаль жабыны, ағаш тұтқасы, CLASSIC сериясы |
| Ұзындығы | 310 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | қатты ағаш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқаны жабу | лак |
| Тұтқаны жабу | лак |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Classic |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4044996088051 |
- Бағасы: 946 ₸

