
Қондыру шөміші тар, 65 х 300 мм, болат, резеңкеленген эргономикалық тұтқа, Era, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 65 х 300 мм, болаттан жасалған, резеңкеленген эргономикалық тұтқасы бар Palisad ERA 62647 тар отырғызу шөміші көшеттер мен тамыры бар өсімдіктерді мұқият трансплантациялауға мүмкіндік береді. Ені 65 мм және жалпы ұзындығы 300 мм тар иілген кенептің арқасында құрал шағын гүлзарлар мен бақша төсектерінде, сондай-ақ жылыжайларда жұмыс істеу үшін оңтайлы болып табылады.АртықшылықтаРыжұмыс бөлігі орташа көміртекті болаттан жасалған, бұл оның сенімділігі мен беріктігіне кепілдік береді.Ұнтақты жабын болат жұмыс бөлігінде коррозияның пайда болуына жол бермейді.Шөміш топыраққа оңай енеді, өйткені оның үшкір ұшы бар.Шөмішті жерге батырған кезде өлшеу шкаласының арқасында отырғызу тереңдігін бақылауға болады.Тұтқаның эргономикалық пішіні және резеңке жабыны бар, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады.Құралды ілгекке немесе шегеге іліп қоюға болады, себебі тұтқада тесік қарастырылған.Құрылғының жеңіл салмағы 215 г шаршамай жұмысты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.215 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 65 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 623-Инструмент стальной, защитное покрытие, обрезиненная рукоятка, серия ERA |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | балғалы эмаль |
| Тұтқаны жабу | термопластикалық резеңке |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Серия | Era |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Штрих-код | 4044996021805 |
- Бағасы: 1 504 ₸

