
Қондыру шөміші тар, 85 х 380 мм, болат, ағаш тұтқа, Classic, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 85х380 мм, болаттан жасалған, ағаш сабы бар Palisad CLASSIC 62606 тар отырғызғыш шөмішті жазғы коттедждегі бағбандар жерді өңдеу үшін пайдаланады. Оның көмегімен көшеттерді жерге батырып, өсімдіктерді трансплантациялау ыңғайлы. Ұзындығы 380 мм және тар кенептің арқасында 85 мм көрші өсімдіктерге тимейді, сондықтан ол шағын гүлзарлар мен бақша төсектерінде, сондай-ақ шектеулі кеңістікте жұмыс істеуге оңтайлы.Артықшылықтарыболаттан жасалған қалыптар қажетті беріктік сипаттамаларына ие.Жұмыс бөлігі соңында көрсетілген, сондықтан шпатель жерге оңай енеді.Кенеп ұнтақ эмальмен қапталған, бұл оның ресурсына оң әсер етеді.Ағаш тұтқасы тактильді сезімге жағымды және ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді.Тұтқаны қоршаған орта әсерінен қорғау үшін лакпен қапталған.Тұтқадағы саңылау шөмішті ілулі күйде сақтауға мүмкіндік береді.226 г салмағы аз болғандықтан, құрал қолға қатты күш түсірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.226 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 85 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 380 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 626-Құрал эмаль жабыны, ағаш тұтқасы, CLASSIC сериясы |
| Ұзындығы | 380 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | қатты ағаш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқаны жабу | лак |
| Тұтқаны жабу | лак |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Classic |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4044996100364 |
- Бағасы: 981 ₸

