
Қону шөміші тар, 65 х 345 мм, болат, ағаш тұтқа, Агроном, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech AGRONOM 62612 өлшемі 65 х 345 мм, болаттан жасалған, ағаш тұтқасы бар, жазғы коттеджде отырғызу жұмыстарына арналған тар отырғызу шөміші. Бұл өсімдіктер мен көшеттерді мұқият отырғызуға, гүлдерді трансплантациялауға көмектеседі. 65 мм тар жұмыс бөлігінің арқасында олар тығыз екпелерде жұмыс істеуге ыңғайлы, ал қысқа ұзындығы 345 мм — шектеулі кеңістікте.Артықшылықтарықұралдың жұмыс бөлігі жоғары беріктікке ие, себебі ол орташа көміртекті болаттан жасалған.Кенеп ұнтақ эмальмен қапталған, сондықтан ол коррозиядан қорықпайды және ұзақ уақыт қызмет етеді.Сүйір ұшы топыраққа оңай еніп, жұмыс тиімділігін арттырады.Ағаш сабы бар шөміш ұстағанда жағымды, тіпті суық мезгілде де жұмыс істеуге ыңғайлы.Құралдың тұтқасында практикалық ілулі сақтау үшін саңылау бар.Шөміштің салмағы 105 г, сондықтан оны егде жастағы адам да оңай көтере алады.Тұтқа мен тұтқа өздігінен бұрап тұратын бұрандалардың көмегімен мықтап жалғанған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 345 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.105 кг |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 629-Инструмент стальной, деревянная рукоятка, серия АГРОНОМ |
| Ұзындығы | 345 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | қатты ағаш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Агроном |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | жасыл |
| Жұмыс бөлігінің ені | 65 мм |
| Штрих-код | 4606800024190 |
- Бағасы: 772 ₸

