
Қондыру шөміші тар, 60 х 250 мм, болат, пластик тұтқа, Standard, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad STANDARD 62652 өлшемі 60 x 250 мм, болаттан жасалған, пластик тұтқасы бар тар отырғызу қалақшасы өсімдіктерді мұқият отырғызуға, гүлдерді трансплантациялауға және көшеттерді жерге батыруға мүмкіндік береді. Бұл жазғы коттеджді өңдеу кезінде бағбандар үшін таптырмас құралға айналады. Шектеулі кеңістік жағдайында жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін жалпы ұзындығы 250 мм құрайды. 60 мм тар тор тіпті тығыз отырғызылған кезде де көрші өсімдіктерге тимейді.Артықшылықтары Қалақшаның сенімділігі мен беріктігіне орташа көміртекті болаттан жасалған қалақ арқылы қол жеткізіледі.Металл бөлігі коррозиядан ұнтақ жабынымен қорғалған.Кенептің үшкір ұшы бар, сондықтан шөміш жерге оңай енеді.Пластикалық тұтқада ыңғайлы пайдалану үшін оймалау қарастырылған.Шөмішті ілулі күйде сақтауға ыңғайлы, себебі тұтқасында тесік бар.Шаршамай жұмысты аспаптың салмағы аз — 99 г қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.099 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 60 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 68 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 625-Пластикалық тұтқасы бар құрал, STANDARD сериясы |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Standard |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Штрих-код | 4044996100494 |
- Бағасы: 610 ₸

