
Бақшаға арналған құралдар жинағы, пластикалық тұтқалар, 4 дана, Стандарт, Палисад
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad STANDARD 62905 бау—бақша құралдарының жинағы 4 бөліктен тұрады - аралас кетмен, шөміш және пластик тұтқалары бар жыртқышжәне тізе астындағы төсеніш. Құралдар орташа көміртекті болаттан жасалған және коррозияға қарсы тұру үшін балғамен эмальмен қапталған, сондықтан олар беріктік пен беріктікпен сипатталады. Кілемше ультракүлгін сәулелерге және ылғалға төзімді, сондықтан ол ұзақ уақытқа созылады. Жинақ бау-бақша және бау-бақша әуесқойлары үшін пайдалы. Артықшылықтары Жыртқышпен жұмыс істеу оңай, өйткені үшкір тістер оның топыраққа енуін жеңілдетеді. Құралдың біріктірілген конструкциясының арқасында кетменмен жету қиын жерлерде топырақты қопсытып, қазып алу ыңғайлы. Мотыжканың жоғары сенімділігін тұтас құбырлы жұмыс бөлігі қамтамасыз етеді. Тұтқалар қолдан сырғып кетпейді, өйткені олардың беті ойық. Құралдарды сақтауға ыңғайлы, себебі тұтқаларында ілуге арналған тесіктер бар. Полиуретанды көбіктен жасалған кілемше тізеде жұмыс істегенде жайлылықты қамтамасыз етеді, өйткені ол суық пен ылғалды өткізбейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.475 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 105 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 410 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 165 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған құралдар жиынтығы |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 630-Бақшаға арналған құралдар жиынтығы |
| Жиынтықтағы заттар саны | 4 |
| Жұмыс бөлігінің материалы | отқа төзімді болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Standard |
| Жиынтықтың құрамы | кетпен - 1 дана, үш тісті сыдырма - 1 дана, кең қонатын қалақ - 1 дана, тізе астындағы кілемше - 1 дана. |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық пакет |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Штрих-код | 4044996070964 |
- Бағасы: 1 108 ₸

