
5 тісті тырма, 115 х 275 мм, болат, пластик тұтқа, Connect, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Болат 5 тісті тырма Palisad CONNECT 63003, 115 x 275 мм, пластик тұтқасы бар ұсақ қоқыстарды және кесілген сабақтарды кетіру үшін, сондай—ақ шағын аумақтарда - гүлзарларда, бақша төсектерінде топырақты қопсыту үшін қолданылады. Құрал гүл бақшасында немесе көкөніс бақшасында жұмыс істегенде пайдалы болады. Тырма 500 мм және 800 мм ұзартқыш штангалармен үйлесімді — Palisad 63016 және 63017. Артықшылықтары Тырмалар беріктігі жоғары құрылымдық көміртекті болаттан жасалған, яғни олар ұзаққа созылады және бұзылмайды. Құрал тот баспайды, ұнтақ эмаль жабынының арқасында тістерге жер жабыспайды. Сырғуға қарсы ойығы бар эргономикалық пішінді тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және жұмыс кезінде шаршауды азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.195 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 115 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 275 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 115 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 624-Инструмент с разъемной рукояткой, серия CONNECT |
| Ұзындығы | 275 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Connect |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Штрих-код | 4044996043487 |
- Бағасы: 1 083 ₸

