
Желдеткіш 9 тісті тырма, 130 х 420 мм, болат, пластик тұтқа, Connect, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Желдеткіш 9 тісті Palisad CONNECT 63007 пластикалық тұтқасы бар тырма, болат, 130 х 420 мм, шағын көлемді бау-бақша жұмыстарында қолданылады. Тегіс профильді 9 серпімді тістердің арқасында олар гүлзарлар мен бақша төсектеріндегі ұсақ қоқыстарды және кесілген өсінділерді жинауға оңтайлы. Штепсельді алып тастаған кезде тырмалар 500 мм және 800 мм ұзартқыш штангалармен үйлесімді — Palisad 63016 және 63017. Артықшылықтары Тырмалар конструкциялық көміртекті болаттан жасалғандықтан берік және берік. Құрал ұнтақ эмальмен қапталған, сондықтан ол коррозиядан қорықпайды. Сырғуға қарсы ойығы бар пластикалық тұтқа алақанға ыңғайлы орналасады, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.22 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 130 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 420 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 624-Инструмент с разъемной рукояткой, серия CONNECT |
| Ұзындығы | 420 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Connect |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Штрих-код | 4044996043746 |
- Бағасы: 1 049 ₸

