
Түбір кетіргіш, 345 мм, болат, пластик тұтқа, Connect, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық тұтқасы бар Palisad CONNECT 63009, 345 мм болат түбір кетіргіш — бұл жазғы коттеджді күтіп ұстауға арналған сенімді көмекші. Бұл арамшөптерді жою жұмыстарын жүргізетін бағбандар мен бағбандарға пайдалы. Оның көмегімен тітіркендіргіш арамшөптерден арылуға және мәдени өсімдіктерді қорғауға болады. Артықшылықтары Ұзартылған жұмыс бөлігі — өнім көпжылдық тамырлы өсімдіктерді (жусан, одуванчика және т.б.) алып тастауға оңтайлы. Шпатель тәрізді жұмыс бөлігі — құрал топыраққа оңай енеді және оны кішкене жерлерді қопсыту үшін қолдануға болады. Төзімділік пен беріктік — тамыр кетіргіш орташа көміртекті болаттан жасалған. Коррозиядан қорғау — тамыр кетіргіштің жұмыс бөлігі ұнтақ эмальмен қапталған. Жұмыстың ыңғайлылығы — ойығы бар пластикалық тұтқа қолыңызда сырғып кетпейді. Еңкейтусіз жұмыс — тұтқаға Palisad 63016 және Palisad 63017 ұзартқыш сымдарын орнатуға болады (жинаққа кірмейді).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.16 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 345 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 624-Инструмент с разъемной рукояткой, серия CONNECT |
| Ұзындығы | 345 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Connect |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Жұмыс бөлігінің ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996056968 |
- Бағасы: 1 092 ₸

