
Ойық, 35 х 315 мм, болат, пластик тұтқа, Connect, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Болат бороздовичок Palisad CONNECT 63010, 35х315 мм, пластикалық сапты отырғызу жұмыстары үшін пайдаланылады. Оның көмегімен егістікке ойықтар мен ойықтарды дайындау, шағын аумақтардағы топырақты қопсыту ыңғайлы. Өткір жиектерінің арқасында борозда тар дәліздерде және тамырға жақын кеңістікте арамшөптермен күресуге көмектеседі. Артықшылықтары Ойық орташа көміртекті болаттан жасалған, бұл оның сенімділігі мен беріктігін арттырады. Жұмыс бөлігі коррозиядан қорғау үшін ұнтақ эмальмен қапталған — бұл өңдеу ойықтың қызмет ету мерзімін ұзартады. Бедерлі жабыны және бұрандалы қалпақшасы бар полипропиленнен жасалған тұтқа қолғапсыз да сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Қажет болса, ойықты арнайы тұтқалардың көмегімен ұзартуға болады — арт. 63016 500 мм-ге және арт. 63017 800 мм-ге (жинаққа кірмейді).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.18 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 95 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 315 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 35 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 624-Инструмент с разъемной рукояткой, серия CONNECT |
| Ұзындығы | 315 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Connect |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Жұмыс бөлігінің ені | 35 мм |
| Штрих-код | 4044996066844 |
- Бағасы: 996 ₸

