
Мотыжка құрама, 80 х 285 мм, болат, пластик сабы, Connect, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad CONNECT 63005, 80 x 285 мм, болаттан жасалған, пластик тұтқасы бар, шағын аумақтарда бау-бақша жұмыстарын жүргізуге арналған аралас кетмен. Ол екі жақты жұмыс бөлігінің арқасында қопсытқыш пен кетменнің функцияларын біріктіреді, сондықтан топырақты қопсытуға және арамшөптерден тазартуға жарамды. 80 мм тар жұмыс бөлігі және 285 мм қысқа ұзындығы жету қиын жерлерде ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Аралас жұмыс бөлігі орташа көміртекті болаттан жасалған, бұл құралға қажетті беріктік пен тозуға төзімділік береді. Ұнтақты эмаль жабыны болат бөлігін коррозиядан қорғайды. Кетменмен жұмыс істеу ыңғайлы, себебі бұдырлы тұтқа сенімді ұстауды қамтамасыз етеді және сырғып кетпейді. Тұтқадағы саңылау орамды ілулі күйде сақтауға мүмкіндік береді. Кетменді Palisad 63016 және 63017 тұтқалары арқылы үлкен аумақтарда жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін ұзартуға болады. Құралдың салмағы аз болғандықтан, 240 г тіпті ұзақ уақыт бойы жұмыс істеуге ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.24 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 80 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 185 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 285 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 624-Инструмент с разъемной рукояткой, серия CONNECT |
| Ұзындығы | 285 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Connect |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Штрих-код | 4044996066929 |
- Бағасы: 1 157 ₸

