
Мотыжка құрама, 80 х 280 мм, болат, пластик сабы, Connect, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad CONNECT 63008, 80 x 280 мм, болаттан жасалған, пластик тұтқасы бар аралас ілмек сайттағы өсімдіктерді ретке келтіруге көмектеседі. Ол саңылауларды тиімді арамшөптерден тазартуға, қопсытуға және кесуге арналған тісті және трапеция тәрізді жақтардан тұрады. Кетменнің өлшемі 80 x 280 мм, сондықтан оған жету қиын жерлерде жұмыс істеу ыңғайлы. Артықшылықтары Болат конструкциясы жыртқыштың сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жұмыс бөлігі ұнтақты жабынның арқасында коррозиядан сенімді қорғалған. Құралды ыңғайлы ұстау және оның қолға сырғып кетуіне жол бермеу үшін тұтқада ойық бар. Тұтқаның артқы жағындағы саңылау кетпенді іліп қоюға арналған. Ұзындығы 500 мм (арт. 63016) және 800 мм (арт. 63017) тұтқалардың көмегімен арқаңыздағы жүктемені азайту үшін жыртқышты ұзартуға болады. Кетпеннің 280 г жеңіл салмағы қопсытуды жеңілдетеді және шаршауды азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.28 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 80 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 185 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 624-Инструмент с разъемной рукояткой, серия CONNECT |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Connect |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Штрих-код | 4044996066936 |
- Бағасы: 1 157 ₸

