
Бақшаға арналған құралдар жинағы, пластикалық тұтқалар, 7 дана, Connect, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad CONNECT 63020 жинағы 7 бөліктен тұрады — топырақты қазуға, арамшөптерді жоюға және қопсытуға, сондай-ақ жапырақтар мен қоқыстарды жинауға арналған пластикалық тұтқалары бар бақша құралдары. Әрбір құралдың алынбалы қақпағы бар тұтқасы бар, оны жинаққа кіретін штангалар мен тұтқалардың көмегімен ұзартуға болады, оның биіктігі үшін оңтайлы өлшемді таңдайды. Жинақ жазғы коттеджде жұмыс істеу кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Жинақ элементтері орташа көміртекті болаттан жасалған және коррозияға қарсы ұнтақ эмальмен қапталған, сондықтан олар берік және берік. Жыртқыштың және классикалық тырманың үшкір тістері бар, сондықтан олар топыраққа оңай еніп, оның жоғары сапалы аэрациясын қамтамасыз етеді. Кетменнің кенептері қопсытқышпен біріктірілген, сондықтан қол жетпейтін жерлерде топырақты қазу және қопсыту кезінде ыңғайлы. Желдеткіш тырмалардың жалпақ тістері бар, олар жапырақтарды және ұсақ бақша қалдықтарын тырмалауға ыңғайлы. Тұтқалардың ойық дизайны бар, сондықтан олар қолдан сырғып кетпейді, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады. Тұтқаларда ілу үшін тесіктер бар, бұл құралдарды сақтауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 1.292 кг |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 175 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған құралдар жиынтығы |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 630-Бақшаға арналған құралдар жиынтығы |
| Жиынтықтағы заттар саны | 7 |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Connect |
| Жиынтықтың құрамы | кетпен - 1 дана, 3 тісті жыртқыш1 дана, шөміш - 1 дана, 9 тісті желдеткіш тырма - 1 дана, 5 тісті тырма - 1 дана, тұтқасы 385 мм - 1 дана, штанга 380 мм - 1 дана. |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Штрих-код | 4044996068374 |
- Бағасы: 5 151 ₸

