
3 тісті жыртқыш70 х 330 мм, болат, пластик тұтқа, Connect, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad CONNECT 63006, 70 x 330 мм болат жыртқышы, пластик тұтқасы және үш сүйір тістері бар, топырақты терең қопсытуға мүмкіндік береді. Бұл жазғы тұрғындарға өсімдіктерге күтім жасауға көмектеседі, тамырларға оттегі мен судың жақсы жетуін қамтамасыз етеді. Ықшам өлшемі 70 x 330 мм болғандықтан, жыртқышпен гүлзарлар мен бақша төсектерінде, сондай-ақ жету қиын жерлерде жақын отырғызылған өсімдіктермен жұмыс істеу ыңғайлы. Артықшылықтары Төзімділік пен сенімділік — орташа көміртекті болаттан жасалған жұмыс бөлігінің беріктігі мен кернеуге төзімділігі жоғары. Ұнтақты эмаль жабыны — болат бөлігі коррозияға ұшырамайды. Тұтқадағы сенімді ұстағыш — флейта құралдың қолыңызда сырғып кетуіне жол бермейді. Ықшам сақтау орны — тұтқадағы саңылаудың арқасында жыртқышты іліп қоюға болады. Үлкен аумақты өңдеу — алынбалы қақпақтың арқасында ұзартқыш тұтқаларды жыртқышқа орнатуға болады (ұзындығы 63016 үшін 500 мм және 63017 үшін 800 мм). Ыңғайлы жұмыс — салмағы 180 г жыртқыштың қолға үлкен жүктемесі жоқ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.18 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 624-Инструмент с разъемной рукояткой, серия CONNECT |
| Ұзындығы | 330 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Connect |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Жұмыс бөлігінің ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996088006 |
- Бағасы: 1 025 ₸

