
5 бөліктен тұратын бау-бақша жинағы, алынбалы тұтқасы бар, Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кішкентай төсектерге немесе гүлзарларға көшеттерді, өсімдіктерді немесе гүлдерді отырғызу және трансплантациялау үшін қолданылады. Жинақ өсімдіктерге күтім жасау үшін ең көп сұранысқа ие бақша құралдарымен жабдықталған. 5 бөліктен тұратын бау-бақша құралдарының жинағы, оның ішінде алынбалы алюминий тұтқасы, 300 мм, өсімдіктерге, гүлдерге, кішкентай бұталарға күтім жасау жұмыстарына арналған. Құралды ілгекке немесе бұтаққа ілу үшін тұтқаның ұшында ілмекпен жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін резеңкеленген тұтқасы бар. Екінші жағында ауыстырылатын саптамаларға арналған түйме құлпы бар.Жиынтыққа кіретін құрал көміртекті болаттан жасалған, коррозиядан қорғайтын қорғаныш жабыны бар. Жиынтыққа мыналар кіреді: 3 тісті жыртқышжұмыс бөлігінің ені 80 мм, ұзындығы 170 мм, тұтқасымен жалпы ұзындығы 470 мм. Шағын төсектер мен гүлзарлардағы топырақты қопсыту, желдету үшін қолданылады. Мотыжка 3 тісті аралас, жұмыс бөлігінің ені 70 мм, ұзындығы 100 мм, тұтқасымен жалпы ұзындығы 400 мм. Шағын төсектер мен гүлзарларда топырақты қопсыту, қопсыту және арамшөптерді жою үшін қолданылады. Шөміш кең, жұмыс бөлігінің ені 95 мм, ұзындығы 160 мм, тұтқасымен жалпы ұзындығы 460 мм. Кішкентай төсектерге немесе гүлзарларға көшеттерді, өсімдіктерді немесе гүлдерді отырғызу және трансплантациялау үшін қолданылады. Шөміш тар, жұмыс бөлігінің ені 55 мм, ұзындығы 185 мм, тұтқасымен жалпы ұзындығы 485 мм.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 1.242 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 73 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 320 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған құралдар жиынтығы |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 630-Бақшаға арналған құралдар жиынтығы |
| Жиынтықтағы заттар саны | 5 |
| Жұмыс бөлігінің материалы | высокоуглеродистая сталь |
| Тұтқаның материалы | Алюминий қорытпасы |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқаны жабу | ABS-пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996088105 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

