
Қондыру шөміші тар, 62 х 315 мм, болат, пластик тұтқа, Connect, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad CONNECT 63002, 62 x 315 мм тар отырғызғыш, болат, пластик тұтқасы бар, сайттағы көгалдандыру жұмыстарын жеңілдетеді: көшеттерді көшіру және отырғызу. Оның жалпы ұзындығы 315 мм, ал кенептің ені 62 мм, сондықтан ол гүлзарлар мен бақша төсектерінде, сондай—ақ жылыжайларда жерді өңдеуге өте қолайлы.АртықшылықтаРыжұмыс бөлігі оның сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз ететін орташа көміртекті болаттан жасалған.Эмаль жабыны металл бөлшектердің қызмет ету мерзімін арттырады, өйткені оларды коррозиядан қорғайды.Сүйір ұшы жерге оңай енеді, сондықтан шпательмен жұмыс істеу ыңғайлы.Тұтқада ыңғайлы ұстау үшін ойық бар.Тұтқаның тесігі бар, сондықтан құралды ілулі күйде сақтауға болады.Тұтқадағы бұрандалы қақпақ алынып тасталады, бұл оны арт көмегімен ұзартуға мүмкіндік береді. Palisad 63016 және 63017.Құрал 175 г жеңіл салмаққа байланысты қолға үлкен жүктеме түсірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.175 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 62 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 315 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 62 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 624-Инструмент с разъемной рукояткой, серия CONNECT |
| Ұзындығы | 315 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Connect |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Штрих-код | 4044996100319 |
- Бағасы: 996 ₸

