
Ұзартқыш тұтқа, 500 мм, болат, арт. 63001 - 63010, Connect, Palisad үшін
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad CONNECT 63016 болат ұзартқыш тұтқасы, 500 мм, Palisad 63001-63010 бау-бақша құралдарына арналған. Онымен үлкен аумақтарда және жету қиын жерлерде жұмыс істеу ыңғайлырақ, өнім омыртқаға түсетін жүктемені азайтуға мүмкіндік береді. Тұтқа жұмыс құралын ауырлатпайды, себебі салмағы небәрі 212 г. Артықшылықтары Тұтқаның металл бөлігі ұнтақ эмальмен қапталған, сондықтан ол коррозиядан сенімді түрде қорғалған. Тұтқаның үстіңгі бөлігінде ойығы бар пластик төсем бар, осыған байланысты ол қолға мықтап тіреледі және сырғып кетпейді. Тұтқаның үстіңгі жағындағы саңылау аспаптың ілулі сақталуын ұйымдастыруға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.212 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 27 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 500 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 27 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 624-Инструмент с разъемной рукояткой, серия CONNECT |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Серия | Connect |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Штрих-код | 4044996106359 |
- Бағасы: 1 068 ₸

